HAKKIMIZDA

Faaliyet hayatına 2018 yılında başlayan Akdeniz Halı Yıkama ilkeli ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak bugüne kadar siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Yenilikçilik anlayışıyla sektörde her zaman öncü olmayı başarmış olan Akdeniz Halı Yıkama en son teknoloji ile donattığı makine parkıyla her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Eğitimli elemanları ve hızlı çalışma sistemi ile 7 gün hizmet veren Akdeniz Halı Yıkama daima verdiği hizmetler ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

Ankara halkını sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan halı temizliğini uygun ücret karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas alınmıştır.

Halı ve kilim temizleme bir uzmanlık alanıdır.

İşlem süreci halınızın personelimiz tarafından evinizden ya da iş yerinizden alınması ile başlar, alınan bu halılar öncelikle bir durum tespiti ve incelemeden geçirilir, bu inceleme neticesinde halının cinsi hammaddesi imalat şekli kullanılan boyaların türü akıtma yapıp yapmayacağı yıpranma derecesi ve yırtılma riski, alanında uzman personelimiz tarafından özenle tespit edilerek en uygun temizleme yöntemleri seçilir.

Bu değerlendirme sonucunda gereken işlemler, yıkama fabrikamızda deneyimli personelimiz tarafından uygulanır. Gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halılar ambalajlanarak siz değerli müşterilerimize sevk edilir.

Call Now Button
WhatsApp chat