Shaggy Halı Yıkama

Akdeniz Halı Yıkama

Halı Yıkama olarak Son dönemlerde klasik halıların yanı sıra farklı özellik ve renkte halıların hayatımıza ve evlerimize girmesini görmekteyiz.Bu halıların birçok farklı çeşiti olmakla beraber en çok tercih edileni dekoratif ve şık görüntüsünden dolayı shaggy halıdır.Fakat shaggy halının görüntüsünün güzelliği kadar temizliğininde zor olması gözlerden kaçmamaktadır.Shaggy halının temizliğinin zor olmasının başlıca etkenleri tüy uzunluğunun fazla olması ve toz ve kirleri içine hapsetmesidir.

Siz değerli müşterilerimize Shaggy halının temizliği hakkında bazı ip uçlarını paylaşmaktan Akdeniz Halı Yıkama olarak mutluluk duyuyoruz.

Shaggy halıların görüntüsünün güzel olması albenisini arttırsa da insanların akıllarına en çok takılan soru temizliği oluyor.Ve bu sorular insanları bu halıları almakla almamak arasında kararsız bırakıyor.

Tabi ki Shaggy halıları almakla almamak arasında kararsız kalan insanlar için en büyük etken evlerimizdeki bebek ve küçük çocuklardır.Çünki halılar yapı itibari ile uzun tüylerinden dolayı kir toz ve kırıntıları içerisine hapsetmektedir.Bu özelliklerinden dolayı Shaggy halı alacak kişilerin bu unsurları gözden kaçırmaması lazımdır.

Akdeniz Halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize evinizdeki malzemeler ile shaggy halı temizliğinin nasıl yapılacağı hakkında bazı püf noktalarını paylaşacağız.

Shaggy halılar görüntüsü ile evlerimizi ısıtsa da hastalıkları içerisinde hapsetmesinden dolayı içimizi sızlatmaktadır.

Shaggy halı nedir?

Evlerimizin güzel görüntüye sahip olmasında halıların büyük etken taşıdığını söylemek isteriz.Shaggy halıların birçok deseni rengi olmasıyla beraber istenilen tüy uzunluğuna sahip olması da ayrıca özelliklerinden birisidir.

İlk bakışta hayvan postunu andıran desenlerinden dolayı insanların gözlerine güzel ve albenili görünmekte fakat temizliğe gelindiğinde gözden çabucak çıkmaktadır.

Özellikle shaggy halınızı yıkatırken Ankara Akdeniz halı yıkama gibi profesyonel firmalardan yardım almanızı tavsiye  ederiz.

Shaggy halının özellikleri konusuna değinirsek;

Tüylerinin kabarık olması yapısının yumuşak olması ve istenilen ölçülerde üretilebilmesi tercih edilmesindeki en büyük etkenlerdir.Shaggy halı alırken fiyatının uygun olması sizi yanıltmasın en önemli etken tüylerindeki kullanılan ipliklerin kalitesidir.

Shaggy halı temizliği nasıl yapılır sorusuna sıralama olarak yanıtlayalım;

Shaggy halı temizliğindeki en büyük etken çırpmadır.

Elektrik süpürgeleri unutmayalım ki shaggy halılarda sadece yüzeysel temizlik yapmaktadır.

Shaggy halılarınızda çamaşır suyu kullanmayınız . Çünki çamaşır suyu halınızın iplikleri boya olduğundan renk solması ve beyazlamaya sebep olacaktır.

Bazı müşterilerimiz küçük ebattaki shaggy halıları çamaşır makinesinde yıkadıklarını söylüyorlar fakat bu doğru bir yöntem değildir.Çünki çamaşır makinesinde yıkanan halılarda iplik kaçması ve iplik dökülmesi kaçınılmaz sondur.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp chat