Yatak Yıkama

Evimizdeki canavar; Maytlar. Akar diğer adıyla mite(mayt), evlerimizde sıkça yaşayan gözle görünmez canlılardır. karlar(Mayt), insan vücudundan dökülen deri tozlarıyla ve parçacıklarıyla beslenen bir canlı türüdür.

İnsan vücudunda milyarlarca akar yaşamaktadır. En çok halı, koltuk, yatak ve tüylü veya kirli ortamlarda bulunur. 1gr deri parçası 1.000.000 akarın beslenmesi için yeterlidir.

Uygun Şartlar da Yıkanmayan Yataklar mikroplardan arınmaz.

En uzun zaman geçirdiğimiz yataklarımız zamanla kirlenme, tozlanma, lekelenme, yıpranmayla kötü bir görüntüye bürünmektedir. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak aslında çok basit. Eviniz de yatak yıkama işlemi ile tüm problemleri uzaman ekibimiz ortadan kaldırmaktadır.

Akdeniz Halı Yıkama Firması Olarak Neden Bizi Tercih etmelisiniz?

Kalifiyeli personellerimiz ile hizmet veriyoruz. İnsan ve doğa sağlığına zarar vermeyen, bitkisel, anti bakteriyel temizlik ürünleri tercih ediyoruz. Kalite standartlarımız gereğince, tüm Yatak çeşitlerine uygun şekilde temizlik teknikleri uyguluyoruz ve yataklarınızı güvenli, garantili şekilde temizliyoruz.

Yatak Yıkama Aşamaları

· Sipariş Alma

İletişim Numaraların dan dan bizlere ulaşıldığı anda Randevu alınan tarihte ve saate uzman ekibimiz adresinize ikamet etmektedir.

· Yıkama

Personelimiz endüstriyel tip makinelerimiz ve profesyonel temizlik ürünleri ile randevu gün ve saatinde evinize gelir. Evinizde sizin kontrolünüzde yıkama işlemini tamamlar.

· Tahsilât

Yıkama işlemi bittikten sonra ödemeyi kapınızda yapabilirsiniz

Call Now Button
WhatsApp chat